Підписуйтеся на наш телеграм канал!
У Британії криптовалютні хакери атакували соцмережі армії
Хакери отримали доступ до облікових записів армії Великобританії у Twitter та YouTube — все для розповсюдження скаму з метою крадіжки криптовалют. Про інцидент повідомили на офіційній сторінці Міністерства оборони Британії у Твіттері.
«Нам відомо про атаку на облікові записи армії у Twitter і YouTube, наразі триває розслідування. Ми дуже серйозно ставимось до інформаційної безпеки і розв’язуємо це питання. До завершення розслідування ми не надаватимемо коментарів», — повідомили в Міноборони.
We are aware of a breach of the Army’s Twitter and YouTube accounts and an investigation is underway.
The Army takes information security extremely seriously and is resolving the issue. Until their investigation is complete it would be inappropriate to comment further.
— Ministry of Defence Press Office (@DefenceHQPress) July 3, 2022
Офіційний ютюб-канал British Army хакери перейменували на Ark Invest, видаливши всі попередні відео та опублікувавши декілька дипфейк-виступів Ілона Маска та Джека Дорсі. Під відео користувачів закликали інвестувати у шахрайські криптопроекти (наразі немає коментарів від інвестиційної компанії Ark Invest з приводу цього криптоскаму).
Аккаунт армії у Твіттері постраждав менше - його не перейменували, але в описі профілю розмістили посилання на фішинговий сайт, що "роздає" безкоштовні NFT (насправді кради кошти з криптогаманця).
На момент написання новини британська армія відновила доступ до своїх облікових записів: "Просимо вибачення за тимчасове переривання нашої стрічки. Ми проведемо повне розслідування та винесемо уроки з цього інциденту", — повідомили на сторінці British Army у Твіттері.
Apologies for the temporary interruption to our feed. We will conduct a full investigation and learn from this incident. Thanks for following us and normal service will now resume.
— British Army 🇬🇧 (@BritishArmy) July 3, 2022
Атака соцмереж стала одним з найбільш використовуваних інструментів шахраїв, які навіть видають себе за інші угрупування хакерів. Так нещодавно шахраї, видаючи себе за хакерів Anonymous у Ютюбі, опублікували відео-звернення до засновника токена Luna До Квона. Фейкові хакери Anonymous пообіцяли розкрити детальну інформацію про всі злочини До Квона та подбати про те, щоб він потрапив за ґрати якомога швидше.