Підписуйтеся на наш телеграм канал!

У Китаї блогери стрімлять у багатих кварталах прямо на вулиці, щоб отримати більше донатів
Популярна китайська техноблогерка Наомі Ву у своєму Twitter опублікувала відео одного з багатих районів Китаю, де під магістральним мостом збираються блогери й ведуть прямі трансляції для своїх підписників.
Блогінг — непоганий підробіток для тих, хто працює вдень і знаходить сили на стрімінг вночі. На вечірні трансляції публіка приходить охочіше й платить значно більше, ніж за денні. Однак, не всі блогери у Китаї настільки успішні, як заведено вважати. Для залучення аудиторії блогер має інвестувати не лише у якісну апаратуру для фільмування контенту, але й у свою зовнішність, розвивати вміння та навички.
Щоправда, вуличний стрімінг у Китаї несанкціонований, тож дівчат часто просять покинути багаті райони або просто арештовують. Блогерська діяльність у Китаї активно регулюється державним апаратом. Торік центр безпеки WeChat випустив опис понад 70 «порушень», які було виявлено під час щоденного моніторингу прямих ефірів інфлюенсерів. Китайським блогерам заборонено колупатися в носі, робити «вульгарні» дії. Також заборонена навмисна демонстрація татуювань, ведення прямих трансляцій жінками в одній спідній білизні, бікіні або банному рушнику. Не можна експлуатувати тему релігії з метою заробітку.
Звичайно, про жодну політику не може бути й мови, так само як і про критику чинної китайської влади. За «протиправні» дії блогер ризикує не лише потрапити до «чорного» списку, але й більше ніколи не мати можливості повернутися у сферу шоубізнесу.
Нагадаємо — у кінці 2022 року топменеджер Apple втратив роботу через коментар блогеру у TikTok. Тоні Блевінс, старший керівник у компанії Apple, був звільнений після того, як пожартував у вірусному TikTok, що «захоплюється жінками з великими грудьми».