Підписуйтеся на наш телеграм канал!

У мережі з’явилась перша у світі комп’ютерна гра, повністю розроблена штучним інтелектом

5:37 pm, 6 Листопада, 2023

Геймер-ентузіаст Джаві Лопес зумів створити гру Angry Pumpkins за мотивами популярної у 2010-х роках комп’ютерної гри Angry Birds, використовуючи лише можливості штучного інтелекту. Про це він повідомив на своїй сторінці у на платформі X.

Новизна «Angry Pumpkins» полягає у тому, що її було створено з використанням нейромереж — ChatGPT для написання 600 рядків коду, Midjourney для малювання об'єктів і фону, а Dall-E — для створення титульного екрана. За словами Лопеса, йому не знадобилося ні знань програміста, ні жодного ручного кодування не знадобилося.

«Зізнатися, я щиро вражений. Чесно кажучи, я ніколи не думав, що таке можливо. Я справді вважаю, що ми живемо в історичний момент, який досі могли бачити тільки у фантастичних фільмах», — розповів хлопець під час стріму про свою розробку.

За словами Джаві Лопеса, найпростішим було створення графіки. Він генервав образи для ШІ вже понад півтора року, і зміг змусити Midjourney видати те, що хоче. Щоправда, з кодуванням виникли труднощі.

«Хоча гра складається всього з 600 рядків, з яких я не написав жодного, це була найскладніша частина. Щоб змусити ChatGPT-4 створювати працездатний код, знадобилося терпіння і багато-багато ітерацій», — уточнив творець Angry Pumpkins.

Лопес підкреслив, що навіть помилки у коді він не виправляв вручну. Чоловік просто давав підказки ШІ й той через деякий час генерував правильну версію самостійно.

Раніше ми розповідали про ентузіаста, який за допомогою алгоритмів Midjourney створив дизайни до культових желейних цукерок Haribo. Виробник солодощів оцінив креатив і навіть задумався над втіленням його у життя.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,773.13

0.14%

ETH

$3,111.63

0.93%

BNB

$577.70

-0.14%

XRP

$0.52

-0.48%

SOL

$171.54

2.30%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше