Підписуйтеся на наш телеграм канал!

У США випробували безпілотник із системою радіо-електронної боротьби

10:14 am, 23 Липня, 2023

Військово-повітряні сили США вперше випробували безпілотний літальний апарат (БПЛА) General Atomics MQ-9A Reaper із пристроєм радіоелектронної боротьби (РЕБ) «Зле кошеня» (Angry Kitten).

«Зле кошеня» — це адаптивний і автономний пристрій, здатний протистояти сучасним завадостійким радарам. Він створений в Інституті досліджень Джорджії Тех (GTRI) 2013 року і відтоді успішно пройшов низку випробувань на різних типах літаків.

Пристрій працює на основі машинного навчання, яке дає йому змогу аналізувати і реагувати на нові методи РЕБ противника. Крім того, він може швидко перепрограмуватися й адаптуватися до мінливої обстановки.

На вимогу вищого командування ВПС США, «Зле кошеня» було адаптоване для наступальних дій. «Ми повинні це робити, як зазначено в стратегічних керівництвах за останні чотири роки», — заявив Кейт Кірк, менеджер з експериментальних проектів ВПС США.

«Це перша оперативна оцінка системи РЕБ для винищувачів, яка може бути розгорнута і використана в бою», — додав він після випробувань у 2022 році.

Тепер ця система може бути встановлена на безпілотник Reaper, що розширює можливості ВПС США в галузі РЕБ.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$41,470.58

-2.19%

ETH

$2,490.67

-0.92%

BNB

$314.49

1.29%

XRP

$0.55

-2.31%

SOL

$94.85

-3.81%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше