Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Український винахідник розробив робота-розмінувальника, що трансформується у дрон-камікадзе

4:25 pm, 6 Липня, 2024

15-річний український винахідник Єрмак Роговий з Шостки створив унікального робота-розмінувальника, який може виявляти протипіхотні та протитанкові міни. Пристрій керується дистанційно — це гарантує безпеку оператора у випадку вибуху. Робот оснащений клешнею-маніпулятором та камерою, а також спеціальним металошукачем, який виявляє міни на глибині до 30 сантиметрів. Завдяки своїй легкості, робот не підривається, наїжджаючи на міну, інформує ТСН.

За словами Єрмака, робот багатофункціональний і може бути використаний не лише для розмінування. Його можна експлуатувати як дрон-камікадзе, оскільки матеріал робота, пластик ПВХ, дешевий і підходить для одноразового використання. Робот також може нести на собі вибухівку або інший вантаж.

Нагадаємо — Сили оборони України експлуатують наземну багатофункціональну роботизовану платформу ARK-1 від учасників Brave1. «Він розганяється до 45 кілометрів на годину і підвозить на позиції легкий БК, медикаменти, провіант, а ще може, як камікадзе, атакувати ворожу техніку та укріплення. Але головне, що оператор перебуває в безпеці на відстані до 20 км», — розповів очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$62,603.12

4.43%

ETH

$3,336.82

4.30%

BNB

$559.85

4.44%

XRP

$0.54

0.71%

SOL

$151.41

4.32%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше