Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Улюблена криптовалюта Ілона Маска не коштуватиме навіть $ 1

7:25 pm, 27 Липня, 2022

Криптоаналітики спрогнозували, що вартість улюбленого токена Ілона Маска Dogecoin не підніметься більше $ 0.32 упродовж наступних трьох років.

Згідно з опитуванням 33 експертів крипто- та Web-3 індустрії, криптовалюта DOGE коштуватиме не більше $ 0.16 до кінця цього року та не більше $ 0.32 до кінця 2025 року. Цікаво, що ще в січні для Dogecoin прогнозували вартість в $ 0.57 на найближчі 3 роки. На момент написання новини Dogecoin торгується за $ 0.06.

Як вважає представниця Web3-платформи Permission Ванесса Гарріс, такі криптовалюти як DOGE та SHIB не несуть ніякої користі, тому їх очікує неминучий крах в майбутньому. «Скоро ми побачимо, що їх популярність зменшиться, оскільки відсутність справжньої користі DOGE та SHIB змушує інвесторів шукати більш стабільні та цінні інвестиції», — заявила Ванесса Гарріс.

З такими прогнозами та думками точно не погодився б мільярдер Ілон Маск, який неодноразово заявляв про свою прихильність до Dogecoin. Так на початку липня материнська компанія SpaceX оголосила про початок прийому оплати у Dogecoin. Також раніше цього місяця СЕО Tesla заявив, що відправить криптовалюту Dogecoin на Місяць. «Місія DOGE-1 на Місяць», як її назвав Ілон Маск, відбудеться ближче до кінця цього року.

Показати більше