Підписуйтеся на наш телеграм канал!

В США вперше загинув робот-пес

В США вперше загинув робот-пес

6:54 pm, 30 Березня, 2024

Схоже, у світі вперше стався інцидент, коли поліцейський робот-собака “загинув” під час виконання обов’язків.

6 березня в штаті Массачусетс поліція отримала повідомлення про чоловіка, який, імовірно, тримав свою матір у заручниках. У справу вступив спецназ, а на допомогу їм прийшов саперний загін, якому і належав робот Roscoe виробництва Boston Dynam­ics. До моменту прибуття поліції дві жінки, які проживали в будинку зі зловмисником, змогли замкнутися в одній із кімнат. Сам злочинець забарикадувався в іншій кімнаті і був озброєний. На вимогу здатися він не реагував і періодично стріляв у бік поліцейських.

Робота запустили в будинок, щоб виявити точне місцезнаходження злочинця. У якийсь момент робот знайшов людину, але той штовхнув робота і почав бігти на другий поверх. Однак сучасні роботи такого типу вміють прекрасно вставати, тому робот продовжив переслідування.

Коли підозрюваний з явним здивуванням усвідомив, що робот стоїть за ним на сходах, він знову збив робота з ніг, а потім спрямував гвинтівку в бік Roscoe та вистрілив.

Пізніше, коли зловмисника затримали, з’ясувалося, що він тричі стріляв у робота, через що останній вийшов з ладу. Поліція штату доставила робота до Boston Dynam­ics для оцінки збитків. Компанія заявила, що хоче залишити робота для досліджень, а поліція вже шукає йому заміну.

BTC

$64,424.16

1.31%

ETH

$1,679.72

0.71%

BNB

$609.23

0.81%

XRP

$1.15

1.35%

SOL

$68.75

2.79%

Всі курси
Показати більше