Підписуйтеся на наш телеграм канал!

В Японії показали кольоровий тамагочі з Wi-Fi

1:24 pm, 10 Червня, 2023

Знаменитий тамагочі від Bandai Co., який підкорив світ наприкінці 90-х, отримав ґрунтовне оновлення і був представлений на щорічній Міжнародній виставці іграшок, яка відкрилася 8 червня 2023 року в Токіо.

На виставці представлено близько 35 000 іграшок 150 виробників з усього світу, насамперед, японських. Здебільшого, це цифрові іграшки та іграшки з цифровою складовою. Але не тільки.

Bandai Co. представила Tamagotchi Uni — нову серію гаджетів, у якій гравцям потрібно доглядати за персонажами і всіляко підтримувати їхні нехитрі цифрові заняття.

Як і попередники, Tamagotchi Uni пропонує користувачеві ігрового персонажа, якого потрібно виростити з яйця і про якого потрібно піклуватися. Дизайн залишився старим: знайоме яйце у фіолетовому або рожевому кольорі, три кнопки, малесенький дисплей. У комплекті поставляється ремінець, на якому можна носити гаджет на руці на кшталт годинника.

Вперше в історії заповітне яйце оснащене функціями Wi-Fi, які допоможуть гравцям не замикатися в ігровому полі свого пристрою, а взаємодіяти зі своїм персонажем і з іншими гравцями у віртуальному просторі. У віртуального простору вже є назва — «Tamaverse». Цей онлайн-сервіс описується як «Метавсесвіт для Тамагочі», але, по суті, це просто спосіб грати в онлайнові міні-ігри і збирати спеціальні предмети, доступні тільки через Tamaverse. Прямої взаємодії з іншими користувачами в метавсесвіті немає, як і хоч якогось вбудованого месенджера.

Тамагочі доступні для попереднього замовлення на Amazon за 60 $.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,721.46

0.99%

ETH

$3,704.11

-3.01%

BNB

$599.57

0.39%

XRP

$0.53

1.08%

SOL

$167.55

-3.99%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше