Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені розробили дрона з частин опудала птаха — усе заради маскування

4:22 pm, 18 Лютого, 2023

Ентузіасти з Технологічного інституту Нью-Мексико створили новий тип літальних апаратів, основою яких є частини тіл справжніх птахів.

Рішення етично спірне і багато в чому експериментальне — замість того, щоб будувати класичний орнітоптер, інженери вирішили полегшити собі завдання і взяти те, що вже створено природою. Ці дивні апарати дійсно літають, але не так добре, як би хотілося їхнім розробникам.

В основі ідеї лежить потреба в пристрої для розвідки з висоти, який би маскувався під звичайного птаха. Крім того, проектування крил для орнітоптера — вкрай складне завдання, яке вже «вирішила» еволюція, створивши крила птахів. У хід пішли також пташині голови, хвости і тіла, всередині яких розмістилися основні механізми.

Літає це диво техніки майже так само, як живий птах, — завдяки крилам і плануванню в повітряних потоках, але робить це доволі незграбно. До того ж дрони виявилися гучними, що їх демаскує.

З іншого боку, на відстані вони дійсно нагадують нехай і дивних, але все ж таки птахів, а тому привертають набагато менше уваги, ніж звичайні дрони.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,907.24

-2.43%

ETH

$3,190.79

-1.26%

BNB

$600.88

-0.69%

XRP

$0.53

-3.56%

SOL

$152.42

-3.56%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше