Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені спрогнозували вимирання людства через наслідки глобального потепління

Вчені спрогнозували вимирання людства через наслідки глобального потепління

5:15 pm, 3 Травня, 2024

Науковці з Університету Брістоля опублікували дослідження, в якому прогнозують “подвійне вимирання”, яке може стати кінцем людства. Відповідно до цього дослідження, зміни клімату та глобальне потепління призведуть до катастрофічних наслідків для всієї планети.

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Nature Geo­science, через глобальне потепління Земля може перетворитись на спекотний, сухий і майже не придатний для життя суперконтинент. Підвищення температур, посилення вулканічної активності та збільшення вмісту вуглекислого газу в атмосфері можуть підняти середню температуру на планеті до 40–50°C.

Провідний автор дослідження Александр Фарнсворт пояснив, що новоутворений суперконтинент створить “подвійне вимирання” через ефект континентальності, спекотнішого Сонця та збільшення концентрації вуглекислого газу в атмосфері, що призведе до зростання температур по всій планеті.

Доктор Юніс Ло, співавтор дослідження, наголошує на важливості не втрачати з уваги поточну кліматичну кризу, яка є результатом викидів парникових газів. Вона зазначає, що хоча повне вимирання прогнозується лише через 250 мільйонів років, уже сьогодні ми стикаємося з екстремальними температурами, які негативно впливають на здоров’я людей.

BTC

$78,748.10

2.06%

ETH

$2,390.70

3.31%

BNB

$637.57

1.43%

XRP

$1.44

1.51%

SOL

$87.77

1.69%

Всі курси
Показати більше