Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені запустять новий пристрій для виявлення темної матерії у Всесвіті

5:22 pm, 31 Травня, 2024

Південнокорейська лабораторія готується до запуску нового експерименту для пошуку темної матерії після загадкових результатів, отриманих в італійському дослідженні. Вчені сподіваються перевірити аномалії, виявлені в Італії, та отримати нові дані про природу темної матерії. Пристрій буде розташований під землею, щоб зменшити вплив космічної радіації, що підвищить точність вимірювань.

Темна матерія становить близько 27% маси-енергії Всесвіту, але залишається однією з найбільших таємниць космології. Дослідження Південнокорейської лабораторії може допомогти розкрити деякі з цих загадок. Експеримент буде використовувати високочутливі детектори для реєстрації взаємодії темної матерії з нормальними частинками. Це дозволить отримати точніші дані та підтвердити або спростувати результати, отримані в Італії.

Попередні дослідження, проведені в італійській лабораторії Гран Сассо, виявили можливі ознаки темної матерії, але результати були неоднозначними. Південнокорейські вчені сподіваються, що їхній експеримент допоможе прояснити ці загадкові знахідки.

Вчені з усього світу з нетерпінням чекають на результати нового експерименту, адже розуміння темної матерії може змінити наше уявлення про Всесвіт. Якщо експеримент виявиться успішним, він відкриє нові горизонти для фізики і космології, допомагаючи відповісти на фундаментальні питання про структуру і еволюцію Всесвіту.

Нагадаємо — Європейське космічне агентство (ESA) розпочало новий етап у дослідженні космосу за допомогою телескопа «Евклід», який зробив перші приголомшливі знімки космосу. Телескоп призначений для вивчення темної матерії та темної енергії, які складають значну частину Всесвіту, але залишаються одними з найбільш загадкових його аспектів.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,586.52

-0.93%

ETH

$3,435.60

-3.09%

BNB

$590.13

-2.06%

XRP

$0.50

-0.08%

SOL

$137.78

-5.93%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше