Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Засновник криптовалютної біржі FTX, що закрилася, намагається втекти в Дубай

Засновник криптовалютної біржі FTX, що закрилася, намагається втекти в Дубай

6:48 pm, 13 Листопада, 2022

Колишній генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід (SBF), співзасновник Гері Ван і технічний директор Нішад Сінгх знаходяться на Багамах і перебувають «під наглядом» місцевої влади.

Джерело, знайоме з цим питанням, повідомило Coin­tele­graph, що троє колишніх керівників FTX, а також генеральний директор Alame­da Research Керолайн Еллісон шукають способи втекти в Дубай. Хоча план було складено виходячи з того, що Сполучені Штати «немають жодних договорів про екстрадицію» з ОАЕ, це не так — країни підписали договір про взаємну правову допомогу (MLAT) ще 24 лютого 2022 року для боротьби зі злочинцями.

«Зараз троє з них, Сем, Гері і Нішад, перебувають під наглядом на Багамах, а отже, їм буде важко виїхати», — повідомило джерело, яке побажало залишитися невідомим. Джерело також запевняє, що Еллісон зараз перебуває в Гонконгу, додавши, що в її планах Дубай значиться кінцевою точкою.

Проте член спільноти coin­bu­reau з посиланням на своє джерело в уряді США заявив, що керівників FTX, які намагаються дістатися Дубая, затримають в аеропорту і відправлять назад до Сполучених Штатів у разі, якщо їм це вдасться.

Нагадаємо, раніше 12 листопада з’явилися чутки про те, що Бенкман-Фрід приземлився в Буенос-Айресі рано-вранці. Чутки розповсюдили користувачі Twit­ter, котрі відстежили координати приватного літака SBF за допомогою сайту відстеження рейсів ADS‑B Exchange.

Пізніше Бенкман-Фрід у текстовому повідомленні агентству Reuters спростував чутки про те, що він втік до Аргентини, заявивши, що він все ще перебуває на Багамах.

BTC

$75,790.53

-0.50%

ETH

$2,336.86

-1.08%

BNB

$623.83

-1.48%

XRP

$1.43

-0.09%

SOL

$86.21

-0.55%

Всі курси
Показати більше