Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалютний токен BOND зріс на 800% за місяць

Криптовалютний токен BOND зріс на 800% за місяць

9:42 am, 27 Липня, 2022

Новий криптовалютний токен Barn­Bridge (BOND) зріс на понад 800% за місяць, після досягнення своєї найнижчої ціни.

Як стало відомо, новий DeFi токен BOND досягнув вартості в $20, піднявшись в ціні більш ніж на 800% — так місяць тому токен торгувався за $2.19. Для порівняння: найпопулярніші токени біткоїн та ефіріум за той самий період виросли лише на 18% (ВТС) та на 54% (ЕТН).

За словами експертів, якщо звернути увагу на концентрацію обсягу торгів, прибутки від BOND здаються спекулятивними. Так понад 50% торгів розпочались 24 години тому, за даними Coin­Mar­ket­Cap. Водночас щоденна торгова активність BOND/USD знижувалась під час підвищення ціни. Розбіжність між вартістю та обсягом торгів вказує на те, що на підвищення ціни токена вплинуло підозріло мало інвесторів, відповідно варто очікувати на різку корекцію в найближчому майбутньому.

Крипто-експерти порадили користувачам бути обережними та інвестувати лише у перевірені цифрові активи. Нагадаємо, ринкова капіталізація криптовалют зросла на 15% за минулий тиждень — все завдяки оприлюдненню дати переходу Ethereum на «зелений» блокчейн. Згідно з даними Coin­tele­graph Mar­kets Pro і Trad­ingView, після оприлюднення дати злиття ціна ефіріуму зросла на 38.5%. Очікується, що перехід Ethereum на мережу на PoS дозволить знизити енергоспоживання на 99%.

BTC

$77,424.46

-0.05%

ETH

$2,331.48

-1.74%

BNB

$640.20

0.17%

XRP

$1.44

0.69%

SOL

$86.26

-0.98%

Всі курси
Показати більше