Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники розкрили характеристики нової російської ракети, спроектованої за вкраденою американською технологією

Розробники розкрили характеристики нової російської ракети, спроектованої за вкраденою американською технологією

8:11 pm, 10 Березня, 2024

Стало відомо, що російські окупанти вперше застосували аналог американської бомби GLSDB — УМПБ Д‑30СН у бойових діях. Про це повідомили в українському мілітарному Telegram-каналі VANGUARD. Військові оглядачі припускають, що розробка окупантів — це аналог американської GLSDB

“Росіяни вперше застосували аналог американського GLSDB під назвою УМПБ (уніфікований модуль планування і корекції, — ред.) Д‑30СН”, — йдеться у повідомленні.

Офіцер ЗСУ опублікував фото невідомого до цього типу озброєння, який позиціюється як виріб для КАБ калібру 300 мм. Крім цього, теоретично його можна застосовувати з РСЗВ “Смерч/Торнадо‑С”.

Аналітики вважають, що у цій зброї (9Б706.1) можуть використовуватися деякі елементи від реактивних снарядів “Торнадо” (9М544). Однак бомбу запускали з літака — це стає зрозуміло з того, що на боєголовці присутнє кріплення під пілон.

КАБ була виготовлена у лютому 2024 року, проте точні технічні характеристики наразі невідомі через недостатню кількість інформації про зброю. Однак, теоретично, УМПБ можуть обладнати двигуном для того, щоб збільшити дальність.

Нагадаємо — інженери НВО «Квант», що входить до структури «Ростеха» — оборонного комплексу держави-терористки російської федерації, завершили розробку передового комплексу «Гроза.04.К». Ключове завдання установки — протидія FPV-дронам. Окупанти оголосили, що масове виробництво системи вже запущено.

BTC

$74,453.71

-1.24%

ETH

$2,290.25

-2.52%

BNB

$622.66

-0.92%

XRP

$1.41

-1.68%

SOL

$84.45

-1.60%

Всі курси
Показати більше