Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Гарвардський професор впевнений, що першим в контакт із позаземними цивілізаціями вступить штучний інтелект

6:20 pm, 17 Червня, 2023

Професор Гарварду, Аві Леб, висловив теорію про те, що інопланетяни не ініціюватимуть прямого контакту з людьми, а спілкуватимуться через штучний інтелект. Він припускає, що інопланетні цивілізації можуть відправляти на Землю безпілотні апарати з ШІ замість пілотованих засобів, розповідає Daily Mail.

Леб каже, що він передрікає міжзоряні подорожі за допомогою електронних пристроїв і гаджетів, оскільки вони мають терпіння, щоб подолати тривалі відстані. Він також стверджує, що якщо інопланетяни відвідають Землю, ми зможемо використати наші системи штучного інтелекту для розуміння їхнього ШІ і, можливо, зрозуміємо їх.

Леб вирушив до Папуа-Нової Гвінеї на океанську експедицію, вартістю 1,5 мільйона доларів, щоб знайти фрагменти об'єкта, який, на його думку, впав на Землю ззовні нашої Сонячної системи в 2014 році. Леб сподівається підтвердити міжзоряне походження об'єкта і з’ясувати, чи є він штучно створеним.

Експедиція вже перебуває в дорозі, і першу частину пошуків планується провести цього літа, щоб перевірити гіпотезу Леба. Він сподівається знайти докази існування об'єкта, не покладаючись на інформацію, яку може надати американський уряд.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,575.31

3.02%

ETH

$3,458.45

1.46%

BNB

$581.01

2.54%

XRP

$0.56

-0.88%

SOL

$167.92

7.23%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше