Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Хакерам вдалось атакувати понад 2 мільярди користувачів Apple всього за 2 роки
Згідно з даними дослідження, проведеного професором Массачусетського технологічного інституту на замовлення компанії Apple, кількості витоків особистих даних користувачів зросла на глобальному рівні. З’ясувалося, що з 2013 до 2022 року кількість таких інцидентів потроїлася.
За минулі 2 роки було скомпрометовано близько 2.6 мільярдів записів персональних даних. Тенденція продовжилася і у 2023 році. Загрози безпеці власників пристроїв Apple, які досягли історично високих рівнів, продовжують рости. У відповідь на ці виклики Apple запустила «Поліпшений захист даних» для iCloud.
Функція гарантує максимальний рівень безпеки, пропонуючи користувачам додатковий захист чутливої інформації у разі витоку. iCloud захищає 14 категорій конфіденційних даних, включаючи паролі до iCloud Keychain та медичні відомості.
Як заявив старший віцепрезидент Apple з інженерного програмного забезпечення Крейг Федерігі, компанія готова боротися із загрозами і далі розвиватиме свої інструменти безпеки. У дослідженні також наголошується, що зростанню кількості витоків сприяла цифровізація. Щороку тисячі інцидентів відкривають особисті дані сотень мільйонів споживачів.
Нагадаємо — нещодавно у мережі з’явилась інформація, що уряд США стежить за кожним iPhone. У листі до Міністерства юстиції США сенатор Рон Вайден заявив, що іноземні чиновники вимагають від технологічних гігантів дані для відстеження смартфонів. За словами джерела, трафік, який проходить через push-повідомлення, дає змогу уряду зрозуміти, як користувачі використовують певні додатки.