Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Криптовалютна біржа AAX видалила свої офіційні акаунти на Youtube та Facebook
Представники криптовалютної біржі AAX, яка нещодавно припинила здійснення всіх операцій з цифровими активами, видалили офіційні акаунти платформи на Youtube та Facebook. Все вказує на те, що AAX збанкрутувала, а її власники почали «замітати сліди».
Наразі представники AAX офіційних повідомлень про крах біржі не опублікували (ред.: тепер невідомо чи це взагалі відбудеться, якщо всі соцмережі будуть видалені). Втім, учасники крипто-спільноти вже почали публікувати твіти із закликами до інвесторів щодо якнайшвидшого виведення коштів з AAX.
What's happining on @AAXExchange, withdrawal suspended for 2 weeks and looks like no news? #aax #withdrawal #suspenden #BTC #Ethereum #aab
— 0xSVS (@savasuctu) November 25, 2022
Ще 13 листопада крипто-спільнота звернула увагу на підозрілу заяву представників AAX щодо припинення роботи на 7−10 днів з метою проведення технічних робіт. «Поточні оновлення системи вимагають від нашого стороннього партнера перевірки та відновлення даних активів усіх користувачів», — заявили тоді співробітники біржі.
📣Announcement of Automatic Liquidation of AAX Futures Positions
In order to protect the rights and interests of users, during the system maintenance period, AAX will automatically liquidate all futures positions on the platform.
Please find the details below.
1/4
— AAX (@AAXExchange) November 21, 2022
А 6 днів тому у Твіттері AAX з’явилась інформація про автоматичну ліквідацію ф’ючерсних позицій AAX. «Щоб захистити права та інтереси користувачів, упродовж декількох днів AAX автоматично ліквідує всі ф’ючерсні позиції на платформі», — написали представники біржі.
Очевидно, 2022 рік став не найкращим для більшості криптовалютних проектів і токенів. Недавній крах біржі FTX негативно вплинув на всю крипто-спільноту — Сем Бекман-Фрід та FTX були одними з найбільших гравців на ринку. Раніше ми розповідали про дослідження Coinbase Research, де криптовалютні експерти передбачили тривалі проблеми для галузі, які можуть сягнути 2023 року. Аналітики припускають, що ринкова турбулентність та відсутність великих інвесторів, які б вкладали кошти у цифрові активи, можуть продовжити й без того тривалу криптовалютну зиму.