Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Китайські вчені побудують інноваційну сонячну башту, що вироблятиме рекордну кількість безкоштовної енергії
У Китаї триває будівництво найбільшої у світі сонячної башти з виробництва електроенергії, яка буде здатна генерувати 3,65 млрд кВт-год енергії на рік. Грандіозний проект розташований у місті Делингха, у провінції Цинхай, і охоплює площу понад 3529 мільйонів квадратних метрів. Загальна потужність станції складе 200 МВт, інформує Renewable Energy Magazine.
Науковці з Піднебесної розповіли: ця сонячна електростанція використовуватиме гібридну технологію, поєднуючи фотоелектричну та сонячну теплову генерацію. Вона використовує тепло від сонячного поля та додаткову енергію від вітру і сонця для нагрівання розплавленої солі, яка потім генерує пару для парової турбіни, що виробляє електроенергію.
Проект також буде першим демонстраційним гібридним об'єктом нової енергетики у західній частині Хайси. Він сприятиме розвитку чистої енергетики в регіоні та підтримці зусиль щодо досягнення вуглецевої нейтральності в Китаї.
Після завершення проекту щорічний обсяг електроенергії, що постачатиметься до мережі, складе близько 3,65 млрд кВт*год, що стане значним кроком вперед у розвитку екологічно чистих джерел енергії в країні.
Раніше ми інформували про те, що американські науковці виявили на території Штатів сотні потенційних геотермальних свердловин, які можуть стати новим джерелом енергії. Геотермальна енергія має ряд переваг у порівнянні з іншими видами відновлюваної енергії - сонячною або вітровою. Вона доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, не залежить від погодних умов і може працювати постійно, забезпечуючи стабільне постачання електрики.