Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Науковці навчились використовувати місячний пил для виробництва енергії та будівництва на Місяці

5:16 pm, 11 Червня, 2024

Дослідники з Європейського космічного агентства (ESA) з’ясували, що реголіт, або місячний пил, можна використовувати для виробництва кисню та метану, які є ключовими для підтримки життя та генерації енергії. Використання місцевих ресурсів зменшить залежність від земних постачань, що значно знизить вартість та складність місій.

Для виробництва енергії вчені розробили технологію, яка перетворює реголіт у паливо. За допомогою хімічних реакцій вони отримують водень і метан, які можна використовувати як ракетне паливо або для генерації електроенергії на місці. Це дозволяє створювати автономні системи енергопостачання на Місяці.

Окрім виробництва енергії, місячний ґрунт може використовуватися для будівництва житлових модулів та інших інфраструктурних об'єктів. Вчені розробили методи 3D-друку з використанням реголіту, що дозволяє створювати міцні будівельні матеріали безпосередньо на місці. Це зменшить потребу в доставці будівельних матеріалів із Землі, що значно полегшить створення постійних баз на Місяці.

Місячний пил, який раніше вважався лише перешкодою для космічних місій, тепер стає важливим ресурсом для майбутніх досліджень і колонізації Місяця.

Нагадаємо — науковці NASA планують перетворювати бруд з Місяця на кисень для людей. У листопаді минулого року Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США запросило всіх охочих приєднатися «мозкового штурму» щодо того, як видобувати кисень з місячних порід. Даний проект — ключовий елемент роботи космічного агентства з «розвитку інфраструктурних технологій, які дозволять забезпечити сталу присутність на поверхні Місяця».

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,373.90

-2.84%

ETH

$3,514.42

-4.22%

BNB

$588.56

-4.07%

XRP

$0.49

-3.51%

SOL

$134.60

-7.41%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше