Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Науковці розробили революційну методику пошуку позаземних цивілізацій

6:33 pm, 15 Лютого, 2024

Учені знайшли новий спосіб пошуку інопланетного життя, використовуючи світло від наднових. Цей метод дозволяє використовувати яскраві космічні вибухи як маяки для виявлення сигналів від інопланетян. Дослідники з Інституту SETI припустили, що цивілізації можуть синхронізувати свої сигнали з такими подіями, щоб оголосити про своє існування.

Ключовою ідеєю є використання «Елліпсоїда SETI» — області у формі яйця, де можливе спостереження за надновими та відправлення сигналів. Ця концепція передбачає, що інопланетяни могли б використовувати світло від наднової, як універсальний часовий маяк, для синхронізації своїх сигналів. Наднова SN 1987A, яка вибухнула в сусідній галактиці Велика Магеланова Хмара, стала ключовою точкою для цього методу.

Вчені використовують дані від космічного телескопа Gaia для визначення точних відстаней до зірок, що дозволяє з великою точністю визначити межі Елліпсоїда SETI. Це відкриває нові можливості для пошуку сигналів від розвинених цивілізацій, які могли спостерігати за надновою та відправити сигнали, синхронізовані з її світлом.

Попри інноваційність методу, поки що не виявлено жодних аномалій, які б вказували на присутність інопланетян. Однак, оскільки Елліпсоїд SETI постійно розширюється зі швидкістю світла, в майбутньому він охопить нові зірки, що надає ученим нові можливості для пошуку.

Нагадаємо — нещодавно з’явилися чутки про те, що за допомогою космічного телескопа «Джеймс Вебб» були виявлені інопланетяни. Однак експерти швидко спростували ці твердження. За словами науковців, телескоп «Джеймс Вебб» дійсно здатний виявляти екзопланети та аналізувати їх атмосфери, але жодних доказів існування інопланетного життя він не надав.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,199.57

-2.94%

ETH

$3,330.30

-5.15%

BNB

$603.24

-0.13%

XRP

$0.57

-6.35%

SOL

$162.71

-7.25%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше