Підписуйтеся на наш телеграм канал!


Оновлений штучний інтелект розробив мобільний додаток за лічені хвилини та виправив власні помилки
Штучний інтелект GPT-4 написав код для мобільного додатка на мові програмування SwiftUI. Без помилок не обійшлося, але нейромережа сама їх виправила та перепросила за них.
Розробник Мортен Джаст використовував GPT-4 для створення мобільного додатку, який щодня рекомендуватиме користувачам п’ять нових фільмів з назвою, коротким описом, трейлером та посиланнями на стрімінгові платформи, на яких фільм доступний для перегляду.
Нейромережа написала код, а розробник скопіював його у Xcode. З першого разу програму не вдалось запустити, тому GPT-4 був змушений знайти та виправити власні помилки. ШІ навіть попросив вибачення за свою неуважність і видав робочий код. Після цього розробник дав декілька вказівок щодо того, як можна покращити дизайн. Штучний інтелект впорався і з цим завданням.
Розробник зазначив, що GPT-4 не видає щоразу новий код програми, а вносить виправлення лише у фрагменти з помилками. Також нейромережа коментує незрозумілі та заплутані моменти, пояснюючи, що робить код і навіщо він потрібний. Мортен Джаст розповів, що не вказував GPT-4, які API необхідно використовувати. Все це зробила нейромережа. Іконку для програми створили за допомогою MidJourney.
Нагадаємо — на початку цього місяця на прохання розробника ChatGPT створив гру Sumplete, засновану на головоломці Labyrinth Sudoku. За словами користувача, йому вдалось навчити ШІ створювати ігри, просто розмовляючи з ботом про них. Спершу штучний інтелект у текстовому форматі описав якою він бачить свою власну гру. Потім розробник запитав у ChatGPT, чи може він використати код HTML і JavaScript для створення ігрової версії свого винаходу.
Раніше ми розповідали про штучний інтелект, який перевершив декількох світових гросмейстерів у грі в шахи. Цифровий бот Mittens назвали «шаховим лиходієм», оскільки він не залишає жодного шансу живому супернику. Алгоритм перемагали всього два рази — вперше це зробив штучний інтелект Stockfish 15, вдруге — нідерландський шахіст Бенджамін Бок.