Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники Nokia здійснили історичний прорив у технологіях мобільного зв’язку

5:17 pm, 11 Червня, 2024

Фінська компанія Nokia оголосила про успішне здійснення першого у світі імерсивного голосового дзвінка, що знаменує собою нову еру в технологіях комунікацій. Ця подія може суттєво змінити наші уявлення про голосові дзвінки.

Nokia використала новий кодек Immersive Voice and Audio Services. Ця інновація поєднує високу якість звуку та просторове аудіо, що дозволяє користувачам відчути, ніби вони знаходяться поруч з людиною, з якою розмовляють.

Технологія занурювального дзвінка від Nokia використовує спеціальні алгоритми обробки звуку, які створюють тривимірний звуковий простір. Це дозволяє визначити напрямок, з якого надходить звук, і передати відчуття реальної розмови в одному приміщенні. Такий підхід відкриває нові можливості для віддаленого спілкування, зокрема для бізнесу, освіти та особистих контактів.

Nokia також заявила, що їхня технологія занурювальних дзвінків підтримує інтеграцію з іншими пристроями, такими як віртуальна і доповнена реальність. Користувачі зможуть не тільки чути голос співрозмовника, але й бачити його у віртуальному середовищі, що додає інтерактивності.

Nokia планує продовжувати розвивати цю технологію, щоб зробити занурювальні дзвінки доступними для широкого кола користувачів. Компанія також працює над покращенням сумісності з існуючими платформами зв’язку, щоб забезпечити максимальну зручність для користувачів.

Нагадаємо — фахівці NASA і Nokia об'єдналися, щоб провести 4G-зв'язок на Місяць. SpaceX запустить спусковий апарат, який доставить технологію на південний полюс Місяця пізніше цього року. Він буде оснащений простою мережею 4G, якою можна буде дистанційно керувати з Землі. Якщо все піде за планом, це допоможе блукаючому апарату передати перші докази великих запасів місячного льоду.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,373.90

-2.84%

ETH

$3,514.42

-4.22%

BNB

$588.56

-4.07%

XRP

$0.49

-3.51%

SOL

$134.60

-7.41%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше