Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники рф представили нову уніформу для військових, що захищає їх від уламків та куль

1:26 pm, 21 Травня, 2024

Інженери країни-терориста представили нову військову уніформу, яка здатна захищати солдатів від уламків і куль. Ця уніформа виготовлена з використанням секретного полімеру, який може поглинати і розподіляти енергію удару, зменшуючи пошкодження.

Форма складається з трьох шарів: полімерного, арамідного (для захисту від вторинних уламків) і амортизаційного. Завдяки таким характеристикам, уніформа може захищати від різних видів загроз, включаючи уламки, кулі та ножові удари.

Полімер, використаний у цій уніформі, має високу стійкість до проколів і ударів, а також здатний витримувати екстремальні умови. Він виробляється за допомогою технології 3D-друку, що дозволяє створювати захисні комплекти одягу з високим рівнем надійності. Крім військового використання, цей матеріал може бути застосований у районах із високим рівнем злочинності для захисту правоохоронців і цивільного населення.

Нова уніформа не лише забезпечує захист від фізичних ушкоджень, але й має високу мобільність та комфорт для носія. Це дозволяє солдатам ефективніше виконувати свої завдання в умовах бойових дій. Розробники також планують удосконалити цю технологію для використання в інших сферах, таких як рятувальні операції та безпека на виробництві.

Зауважимо — українські фахівці розробили захисний плащ-невидимку для ЗСУ ще у жовні минулого року. Плащ блокує випромінювання тепла та робить бійців непомітними для ворога. Плащ має високу захищеність від дощу та мокрого снігу. Також він не горить і захищає від високих температур.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,156.37

-1.04%

ETH

$3,397.51

-3.67%

BNB

$582.87

-2.61%

XRP

$0.49

-0.86%

SOL

$136.14

-5.30%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше