Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники розкрили технічні характеристики бойових німецьких роботів

6:25 pm, 18 Січня, 2024

У Німеччині представили нову серію наземних роботів під назвою Gereon. Ці роботи розроблені для виконання складних завдань у різних умовах, від мегаполісів до лісових масивів.

Gereon оснащений передовими технологіями, що дозволяють йому ефективно виявляти та ідентифікувати об'єкти в різноманітних середовищах. Робот має високу мобільність та здатний адаптуватися до різних типів місцевості, включаючи нерівні поверхні та перешкоди. Його оснащено сучасними сенсорами та камерами, які забезпечують точне виявлення об'єктів навіть у складних умовах.

Однією з ключових особливостей Gereon є його здатність до автономної роботи. Робот може виконувати завдання без контролю з боку оператора. Це робить його ідеальним для використання у різних сценаріях, від військових операцій до рятувальних місій.

Gereon також має модульну конструкцію, що дозволяє легко налаштовувати його обладнання та функції в залежності від конкретних завдань. Це робить робота універсальним інструментом, здатним виконувати широкий спектр завдань.

«Компактна конструкція роботизованої несучої системи (RCS) Gereon дозволяє легко вбудовуватися в різні транспортні засоби, які використовуються збройними силами по всьому світу. Адаптація до взаємодії із безпілотниками ще більше розширює можливості техніки, роблячи її універсальним засобом на полі бою. Крім того, Gereon RCS є доступним рішенням для користувачів з обмеженим бюджетом», — пояснили розробники.

Щодо українських розробок, раніше Михайло Федоров інформував суспільство про бойовий дрон Ironclad від української компанії Roboneers, який вже допомагає Силам оборони бороти російських окупантів. «Це революційний продукт від українських інженерів з Roboneers, який змінює підхід ведення війни та допомагає зберегти найцінніше — життя наших військових», — зазначив віцепрем'єр.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$41,470.58

-2.19%

ETH

$2,490.67

-0.92%

BNB

$314.49

1.29%

XRP

$0.55

-2.31%

SOL

$94.85

-3.81%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше