Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Samsung підтвердила, що розробляє складні планшети і ноутбуки з гнучкими екранами

9:18 am, 19 Серпня, 2023

Компанія Samsung працює над повноцінним складним планшетом, який з’явиться поза серією смартфонів Galaxy Z Fold. В інтерв'ю британському Independent глава мобільного підрозділу компанії Те Мун Ро повідомив, що Samsung працює над планшетами і ноутбуками зі складними екранами.

«Люди відкривають книгу, щоб читати, і відкривають блокнот, щоб щось написати. Коли вони не використовуються або перебувають у дорозі, їх можна скласти, зробивши компактнішими і захистивши важливу інформацію в них. Це просто природна частина людської поведінки», — розповів топ-менеджер, розмірковуючи про складаний Android-планшет. І підтвердив, що Samsung справді працює над таким пристроєм: «Те що застосовувалося до смартфона, пошириться також на планшети та ноутбуки. І в це ми вкладаємо багато ресурсів».

Пристрої нового типу будуть засновані на універсальному рішенні - Samsung розробляє «основоположну технологію» для складних планшетів і ноутбуків. Пристрої вийдуть на ринок, коли «будуть готові запропонувати споживачам значущі інновації». «Він [складаний планшет] має залишатися тонким і легким, щоб його можна було вільно носити з собою. Але він має бути міцним, щоб користуватися ним без побоювань», — додав пан Ро.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,273.45

-0.93%

ETH

$3,518.19

-0.05%

BNB

$586.33

-1.68%

XRP

$0.49

-0.79%

SOL

$133.38

-0.56%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше