Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Штучний інтелект навчився перетворювати селфі на гіпер реалістичні портрети
Український стартап Reface, який має понад 250 мільйонів користувачів у всьому світі, випробував новітню технологію «заміни обличчя» та створив інструмент AI Avatar для генерації гіперреалістичних стилізованих портретів.
Функціонал дозволяє користувачам генерувати мультимедійний контент на основі кількох десятків художніх стилів — від супергероїв і аніме-персонажів до кіберпанку та середньовічної тематики. Він однаково добре працює на людських обличчях будь-якої раси, статі та віку.
? Star in the «Alpha Zulu» music video by @wearephoenix in the Reface app!
The band has produced the whole clip with Reface technology «animate face». It seems to be the first of a kind.
So swap your face and sing from legendary portraits now!#syntheticmedia pic.twitter.com/nUYta8bFg6— Reface (@reface_app) August 16, 2022
Користувачеві потрібно завантажити 10 портретних фотографій, зроблених з різних ракурсів, і вибрати потрібний стиль. За 40−60 хвилин інструмент згенерує 48 готових унікальних робіт (у користувача є три спроби по 16 фото). Вартість використання інструменту становить $ 5,99 за кожну окрему колекцію згенерованих унікальних зображень.
«Ми розпочинаємо нову еру цифрового мистецтва на основі Generative AI. Тепер усі, хто колись мріяв про персональну фотосесію, можуть отримати якісні штучні портрети в будь-якому стилі. Деякі результати настільки гіперреалістичні, що буває важко відрізнити справжнє селфі від створеного штучним інтелектом. Люди можуть приміряти будь-який образ і розкрити нові грані своєї особистості завдяки машинному навчанню, а художники можуть виражати своє бачення за допомогою нових технологічних інструментів», — заявив CEO та співзасновник Reface Дмитро Швець.
Reface зосереджений на конфіденційності та безпеці персональних даних користувачів. Кожна окрема згенерована колекція доступна для завантаження 30 днів, після цього всі дані про користувача автоматично видаляються.
Цікаво, що додаток Reface посів № 1 в App Store незабаром після релізу, а Google Play додав українську розробку до списку найкращих додатків 2020 року. Генератором стилізованих фото користувалися Ілон Маск, Джастін Бібер та Снуп Догг.
Meet Elon Kodack Musk, new rap and hip-hop star.#reflectfaceswap #myreflect #faceswap #kodackblack #elonmusk #spacex #tesla #fun #memes #meme pic.twitter.com/VvtIbqfM5g
— Reface (@reface_app) April 9, 2019
Раніше ми розповідали про штучний інтелект, який «виправив» світові шедеври. Американська художниця та блогер Images_ai використала нейронну мережу Stable Diffusion, щоб осучаснити картини всесвітньо відомих митців. Серед «виправлених» були роботи Леонардо да Вінчі, Яна Вермеєра та Гранта Вуда.