Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Співзасновник MakerDAO помер після твітів про злочинну діяльність ЦРУ
Співзасновник MakerDAO Ніколай Мушегян був знайдений мертвим у Пуерто-Ріко. Повідомляється, що 29-річний розробник помер минулої п’ятниці після того, як його затягнуло морською течією.
Загадкова смерть Мушеняна сталася через день після публікації його викривальних твітів про ЦРУ та Моссад. «Вони [ЦРУ] збираються підставити мене з ноутбуком, який підкинутий моєю колишньою дівчиною-шпигункою. Вони будуть катувати мене до смерті», — йдеться у твіті Мушеняна.
CIA and Mossad and pedo elite are running some kind of sex trafficking entrapment blackmail ring out of Puerto Rico and caribbean islands. They are going to frame me with a laptop planted by my ex gf who was a spy. They will torture me to death.
— ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ (@delete_shitcoin) October 28, 2022
Мушегян неодноразово писав у Твіттері про те, що йому погрожують розправою. Хоча незрозуміло, який зв’язок мав розробник з американським ЦРУ чи ізраїльським Моссадом, співзасновник MakerDAO наголошував, що його вважають «загрозою для банківських картелів».
Before I thought it was illuminati CIA people doing sophisticated moves to set me up somehow because I was a threat to central banking cartel, now I realize these are probably the cheapest PIs money can buy sent by local banking duopoly. Even round 1 shills in chat were smarter.
— ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ (@delete_shitcoin) August 5, 2022
Ще один співасновник MakerDAO Руне Крістенсен відреагував на смерть Мушегяна. За його словами, саме Ніколай «зміг передбачити можливість злому смартконтрактів і винайшов орієнтований на безпеку підхід до їхньої розробки».
Nikolai was one of the only people in the early days of Ethereum and smart contracts who was able to predict the possibility of smart contract hacks and invented the security-oriented approach to smart contract design we know today. Maker would have been toast without him
— Rune (@RuneKek) October 31, 2022
Додамо, що про Мушегяна мало що відомо у спільноті криптовалют. З публічно доступної інформації можна зрозуміти, що він зробив значний внесок у блокчейн-проекти MakerDAO та BitShares. А шість років тому Мушегян також допоміг запобігти хакерській атаці, яка могла зруйнувати протокол MakerDAO.
Нагадаємо, що нещодавно в ООН заявили, що терористичні групи все частіше використовують криптовалюти для фінансування своєї злочинної діяльності. Однак, попри здатність терористів швидко адаптовуватись до «нових правил гри», переважними методами фінансування тероризму все ще залишаються фіатна валюта і хавала — неформальний спосіб переказу коштів, використовується здебільшого на Середньому Сході, в Азії та Африці.