Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Стали відомі технічні характеристики нового дрона росіян, що може нести на собі FPV-дрони

5:29 pm, 31 Травня, 2024

Бойовики країни-терориста росії почали використовувати новий дрон для перенесення та скидання FPV-дронів-камікадзе. Цей безпілотник має можливість вертикального зльоту та посадки, що підвищує його маневровість.

Досягнувши потрібної точки, FPV-дрони відкріплюються і можуть атакувати тилові об'єкти, зокрема артилерію та зенітні ракетні комплекси. Якщо мета для атаки не знайдена, апарат може повернутися назад.

Новий дрон значно ефективніший за попередню модель «Пчелка», яка не виправдала очікувань терористів. Розробка має покращену аеродинаміку і здатний нести більший вантаж. Дрон оснащений сучасними навігаційними системами, що дозволяють точно досягати заданих координат та виконувати складні маневри. Крім того, він може працювати в різних погодних умовах, що робить його універсальним для бойових завдань.

Завдяки своїм характеристикам, новий дрон рф може ефективно виконувати завдання з розвідки та ураження цілей, збільшуючи бойову міць російської армії. Цей дрон також може використовуватися для проведення диверсійних операцій у глибокому тилу ворога, завдаючи значних збитків інфраструктурі та військовим об'єктам. Інформація про технічні характеристики нового дрона поки що обмежена, але його використання вже привернуло увагу військових аналітиків.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,307.09

-0.72%

ETH

$3,513.65

0.27%

BNB

$607.77

0.93%

XRP

$0.48

-0.33%

SOL

$144.99

-1.23%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше