Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Україна ввійшла до топ-3 країн, найбільш зацікавлених у віртуальній реальності
В'єтнам, Філіппіни та Україна очолили список країн, які схвалюють концепцію метавсесвітів — про це повідомляється у звіті сайту CoinKickoff. Аналітики підсумували 1,6 млн твітів на цю тему і склали рейтинг держав, прихильних до віртуальної реальності. Також відзначили і тих, кому концепція не до душі.
У 56,8% повідомлень в'єтнамські користувачі позитивно відгукуються про віртуальні платформи. На Філіппінах цей показник сягає 56,2%, в Україні - 54,9%.
Філіппінці частіше за інших шукають у Google терміни, пов’язані з метавсесвітом, — експерти нарахували 2421 пошукових запитів на 1000 осіб. У користувачів з України — 252 пошукові запити на 1000 унікальних користувачів. А от серед американців найбільший інтерес до теми виявляють жителі окремого штату Флорида — 670 пошукових запитів на 1000 осіб.
Опитування CoinKickoff продемонструвало, що оптимізм західного узбережжя США перевершує негативні настрої східного. Лише у 7% респондентів перспективи метавсесвітів викликають занепокоєння, а 58% заявили про свою байдужість до віртуальних світів. Всупереч цьому, дослідження виявило схвальні Twitter-відгуки про концепцію метавсесвітів в усіх 50 штатах.
Натомість Ірландія очолила антирейтинг — 14,4% твітів громадян цієї країни критикують метавсесвіти. Упереджене ставлення до віртуальної реальності також демонструє Данія, Нова Зеландія та Канада.
Аналітики резюмували: «Глобальний інтерес до метавсесвітів постійно зростає. Явище тісно пов’язане з появою криптовалют, і обидві сфери будуть сильно залежати одна від одної. А все тому, що ці концепції - і віртуальних світів, і віртуальних активів — продовжують розвиватися».
Раніше ми розповідали про науковця, який вважає світ цифровою симуляцією та навіть спробував це довести. Девід Петерсон зі США впевнений, що у суспільства існує можливість зламати симулякр реальності. Дослідник припускає існування гіпотетичного програмного забезпечення «Unisym», яке за потреби здатне виконати цю «місію».