Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Українські розробники створили універсальний пульт для управління наземними бойовими роботами

5:23 pm, 27 Червня, 2024

Українські інженери з компанії SkyLab, яка випускає дрони Sirko, створили універсальний пульт для управління різними роботизованими платформами. Спочатку команда працювала над пультом для наземного робота Sirko-S1, проте кінцевий продукт перевершив початкову ідею. За словами інженера та підприємця Євгена Рвачова, новий пульт підходить для багатьох інших роботизованих комплексів.

Розробники використовували технологію 3D-друку для створення корпусу пульта, спочатку застосовуючи метод FDM (метод, при якому 3D-принтер бере нитку на основі полімеру і пропускає її через нагріте сопло, яке плавить матеріал і наносить його 2D-шарами на платформу збірки — ред.). Згодом було прийнято рішення перейти до SLS-друку (швидка технологія адитивного виробництва для функціональних, довговічних прототипів і деталей кінцевого використання — ред.), що забезпечило міцніший та естетичніший корпус пристрою.

Євген Рвачов зазначив, що цей пульт є «результатом прагнення до інновацій та створення технологій, які змінюють світ». Попри те, що він був розроблений для UGV Sirko-S1, пульт знайде своє застосування у багатьох інших галузях.

Нагадаємо — нещодавно Україна представила дрон-камікадзе «Булава», оснащений штучним інтелектом, на міжнародній оборонній виставці Eurosatory 2024. БПЛА здатний розганятися до 100 км/год і перебувати в повітрі понад 50 хвилин.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$58,662.56

0.59%

ETH

$3,151.17

-0.17%

BNB

$530.71

-0.77%

XRP

$0.53

14.45%

SOL

$139.54

0.42%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше