Підписуйтеся на наш телеграм канал!


Український розробник створив скандальну гру, де геймери можуть грати на боці російських окупантів
Згідно з інформацією, опублікованою YouTube-блогером Splendent Eileen, український розробник Сергій Воронов створив гру, де геймери можуть грати на боці російських окупантів. Гра «Glory to the Heroes» спричинила скандал у соцмережах — українці розкритикували новинку.
Користувачі обурені тим, що розробник додав у своїй грі можливість бути на боці росіян. Дехто навіть запропонував представникам СБУ звернути увагу на користувачів, які обирають грати на боці росіян.
«Непогана наживка, але верифікація має бути онлайн і з паспортними даними: гравець обирає гру за русню і отримує в подарунок максимально реалістичні відчуття від гри шляхом прибуття до нього Альфи СБУ протягом пів години», — написав один з користувачів Твіттера.

Розробник «Glory to the Heroes» Сергій Воронов
Як розповів автор «Glory to the Heroes» Сергій Воронов в інтерв'ю виданню Gamedev раніше, ідея гри з’явилася в нього ще 3 роки тому, втім тоді він не розцінював її як щось вартісне. Коли розпочалася повномасштабна війна, Воронов вирішив долучитися до лав ТрО та продовжити роботу над грою. Першим епізодом гри, який створив Сергій, став момент, коли трактор віз ворожий танк. Тоді людям це сподобалося. Втім, грати на боці росіян готові далеко не всі.
За словами Сергія, опція вибору персонажа з країни-терориста створена для жителів західних країн. «Наприклад, велика частина нашої аудиторії - західні гравці. Для них ці події не відіграють такої ролі, як для українців. Їм цікаво пограти за росіян через певну зброю й техніку, яку ті мають, — вони зовсім не думають про моральний підтекст», — пояснив розробник.
Якщо можливість грати за росіян у «Glory to the Heroes» не надто подобається українцям, то сайт від радіоведучого та коміка Данила Білого, де віртуально продають російські міста, користувачі оцінили. 80% прибутку від «продажу» кожного міста спрямовуються на допомогу ЗСУ та цивільним, які постраждали у війні з державою-терористом. Як повідомив автор ідеї, користувачі самі обирають напрямок благодійності, на які спрямовують кошти за придбання міст.