Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Уряд США звинуватили в намаганні знищити криптовалюту біткоїн

Уряд США звинуватили в намаганні знищити криптовалюту біткоїн

9:39 am, 5 Травня, 2023

Кандидат у президенти США Роберт Френсіс Кеннеді-молодший, племінник президента Джона Кеннеді, звинуватив уряд США в намаганні знищити біткоїн.

Політик вважає, що американській владі варто зупинити тиск на криптоіндустрію і відмовитися від введення 30% податку на майнінг. Такою думкою Кеннеді-молодший поділився зі своїми підписниками у Твіттері.

Як представник екоактивістів, племінник Кеннеді звернув увагу на негативний вплив майнінгу PoW-криптовалюти на екологію. При цьому він зазначив, що рівень загрози, що походить від майнерів, перебільшений.

«Так, енергоспоживання [майнінг-індустрії] викликає занепокоєння, хоча його рівень дещо перебільшений. При цьому показники [споживання електроенергії] біткоїн-майнерів приблизно такі самі, як у любителів відеоігор. Втім, ніхто не закликає забанити останніх», — зазначив Роберт Френсіс Кеннеді-молодший.

На його думку, шкода майнінгу природі — лише привід, за допомогою якого провладні структури намагаються чинити тиск на реальну загрозу — незалежні фінансові інструменти, наприклад, біткоїн.

Зауважимо, Кеннеді-молодший побоюється, що уряд США конфіскує BTC в американців після запуску цифрового долара. Політик заявив, що криптовалютний долар стане причиною фінансового рабства.

На думку Кеннеді, у міру того як розвиток CBDC набирає все більших обертів у США, з’являється низка проблем із запровадженням цифрової валюти ЦБ. За допомогою цифрової нацвалюти американський уряд зможе стежити за всіма фінансами будь-якого американця, заявив політик. Мало того, ЦБ отримає право встановлювати доларові ліміти на транзакції громадян та обмежувати, куди і кому вони надсилатимуть гроші.

BTC

$77,516.02

-1.47%

ETH

$2,302.41

-3.89%

BNB

$633.96

-1.79%

XRP

$1.44

-1.26%

SOL

$85.14

-2.99%

Всі курси
Показати більше