Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені NASA спроектували інноваційний апарат LANCE, що будуватиме житло на Місяці

3:23 pm, 9 Липня, 2024

Видання Universe Today інформує: для побудови на поверхні Місяця необхідно перемістити значну кількість місцевого ґрунту. Для цього NASA розробило спеціальне пристосування під назвою LANCE, яке можна прикріпити до місяцехода. Пристрій схожий на бульдозерний відвал і було спочатку створене для прототипу місяцехода Chariot.

LANCE розроблений для використання на місячній поверхні, і його рама виготовлена з алюмінію — це робить його легшим. Передня частина зроблена з комбінації композитів з вуглецевого волокна та епоксидної смоли.

NASA випробувало LANCE на полігоні e штаті Вашингтон, де вулканічний мул схожий на місячний реголіт. Під час тестів LANCE продемонстрував відмінні результати, вирівнявши ділянку розміром 25×25 м і спорудивши берму (ґрунтовий виступ — ред.). «Ефективність оператора впливає на швидкість виконання завдань, тому для використання LANCE на Місяці буде потрібна спеціальна підготовка», — зазначили у NASA.

Місячний реголіт більш електростатично заряджений, ніж вулканічний мул, а нижча гравітація може ускладнити його переміщення. Попри це, LANCE може значно спростити будівництво на Місяці, полегшуючи створення доріг, посадкових майданчиків і захисних споруд.

Наразі не зрозуміло, чи стане LANCE частиною програми «Artemis», але без такого обладнання будівництво на Місяці буде складнішим.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$58,651.32

1.38%

ETH

$3,155.01

1.13%

BNB

$531.67

0.32%

XRP

$0.52

11.14%

SOL

$140.26

1.05%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше