Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені виявили у космосі розвідувальний супутник, який зник 25 років тому

5:02 pm, 2 Травня, 2024

Науковці відновили контакт зі зниклим 25 років тому американським розвідувальним супутником, відкривши його на навколоземній орбіті після його зникнення. Супутник, запущений у 1974 році, був експериментальним апаратом, спрямованим на підтримку великих розвідувальних місій, але зв’язок із ним було втрачено у 1999 році.

Супутник мав назву S73−7 та був невеликим за розміром — всього 66 см у ширину. Його завданням було служити калібрувальною мішенню для дистанційного зондування, проте через технічні проблеми він не зміг успішно виконати свої функції і відтоді вважався частиною космічного сміття. Через малу радіолокаційну ефективність супутник було важко виявити на радарах, що ускладнило його пошуки протягом багатьох років.

Відновлення зв’язку з S73−7 стало можливим завдяки вдосконаленню технологій слідкування за об'єктами на орбіті та поєднанню архівних і сучасних даних, що дозволило точніше ідентифікувати розташування супутника. Це відкриття не лише підтверджує здатність сучасних технологій до відновлення втрачених даних, але й підкреслює важливість продовження моніторингу космічного простору для уникнення потенційних загроз з боку космічного сміття.

Цей супутник тепер є важливою частиною досліджень, спрямованих на вивчення і вдосконалення технологій управління космічними апаратами та їх взаємодії з радіолокаційними системами, що може мати значні наслідки для майбутніх космічних місій.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,354.80

0.32%

ETH

$3,718.39

-2.65%

BNB

$598.48

0.57%

XRP

$0.53

0.64%

SOL

$168.04

-2.71%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше