Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Вчені знайшли компоненти для зародження життя у найстарішій галактиці Всесвіту

5:37 pm, 6 Червня, 2024

Видання The Guardian повідомляє: астрономи виявили вуглець у галактиці ACS1149-JD1, яка зародилася лише через 350 мільйонів років після Великого вибуху. Це відкриття дає нові підказки про ранню історію Всесвіту.

Дослідження проводилося за допомогою космічного телескопа Джеймса Вебба (JWST), який вивчав світло від далекої галактики. Вчені виявили, що у цій галактиці вже відбувалися процеси зореутворення — це вказує на існування важких елементів, таких як вуглець, у ранньому Всесвіті.

Вуглець є важливим елементом для життя і його наявність у ранньому Всесвіті підтверджує теорії про швидке формування зірок і галактик після Великого вибуху. Це відкриття також допомагає зрозуміти, як елементи, необхідні для життя, поширювалися у Всесвіті.

Космічний телескоп Джеймса Вебба зміг виявити вуглець завдяки своїй здатності спостерігати далекі об'єкти в інфрачервоному спектрі. Це дозволяє вченим побачити більш детальні дані про хімічний склад стародавніх галактик.

Такі дослідження допомагають краще зрозуміти процеси, що відбувалися в ранньому Всесвіті, і як вони вплинули на формування зірок, галактик і, зрештою, умов для виникнення життя.

Раніше ми розповідали, що науковці розгадали таємницю магнітного поля Сонця, яку не могли пояснити 400 років. Свіже дослідження, опубліковане в журналі Nature, показало, що джерело магнітного поля Сонця розташоване значно ближче до його поверхні, ніж вважалося раніше.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,921.43

-1.03%

ETH

$3,383.31

-3.84%

BNB

$578.49

-3.37%

XRP

$0.49

-3.10%

SOL

$134.79

-5.71%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше