Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Вчені зробили революційне відкриття про абсолютну темряву у міжгалактичному просторі
Космічний апарат NASA «Нові горизонти», що знаходиться на відстані 7,3 мільярда кілометрів від Землі, зробив важливе відкриття: міжгалактичний простір насправді є темним. Це було встановлено шляхом вимірювання загальної кількості світла, яке генерує Всесвіт. Апарат зафіксував, що основний видимий світло виробляється галактиками, без невідомих додаткових джерел, повідомляє Phys.
Відкриття вирішує давню загадку про те, наскільки темним є космос.
Вчені давно цікавилися, чи дійсно глибокий космос темний, і тепер вони отримали точні дані, які підтверджують, що між галактиками існує повна темрява. Це стало можливим завдяки тому, що апарат «Нові горизонти» знаходиться у частині Сонячної системи, де майже немає впливу сонячного світла та інших забруднень.
«Нові горизонти» був запущений у космос у 2006 році. Він відомий своїми першими знімками Плутона та об'єкта Аррокот у поясі Койпера. Зараз зонд досліджує об'єкти у поясі Койпера та вивчає зовнішню частину геліосфери, область впливу сонячної активності.
Це відкриття показує, що наукові попередні уявлення про космос могли бути помилковими, і підкреслює важливість продовження досліджень для кращого розуміння Всесвіту.
Раніше ми розповідали про те, що кінець Всесвіту може настати раніше, ніж вважалося. Вся справа у вакуумному розпаді. Хоча цей сценарій залишається в далекому майбутньому, нові дослідження вказують на те, що він може відбутися швидше, ніж передбачалося раніше.