Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Власники криптогаманців MetaMask стали жертвами хакерської атаки
Власники криптовалютного гаманця MetaMask зіткнулися з фішинговою розсилкою через компрометацію доменного провайдера Namecheap. Про це пише BleepingComputer з посиланням на фейковий лист, який отримала редакція від імені MetaMask.
В імейлах шахраї попереджають власників криптогаманця про закриття облікового запису нібито через непроходження вимог верифікації. Від користувача вимагали завершити процес верифікації через шахрайський сайт (kyc.bip-portal[.]info), який зовні нагадував оригінальний сайт MetaMask.
Однак для проходження перевірки замість звичайних документів (на кшталт паспорта або водійського посвідчення) шахраї вимагали надати приватний ключ або seed-фразу.
УВАГА! Передача таких даних призведе до втрати криптовалюти без можливості її повернення.
Шахрайську розсилку вже підтвердили у MetaMask. У своєму Twitter представники криптогаманця наголосили, що ніколи не збирають ідентифікаційні дані про користувачів і не листуються з клієнтом з приводу доступу до акаунту.
⚠️MetaMask does not collect KYC info and will never email you about your account!
Do not enter your Secret Recovery Phrase on a website EVER.
If you got an email today from MetaMask or Namecheap or anyone else like this, ignore it & do not click its links!https://t.co/EP0HGZFOfo pic.twitter.com/4CDtne24OK— MetaMask ?? (@MetaMask) February 13, 2023
Щоправда, MetaMask все ж слідкує за своїми клієнтами. Нагадаємо — нещодавно у компанії заявили, що відстежуватимуть транзакції користувачів з метою попередження фішингових атак чи зломів. Розробники також додали опцію відображення балансу, цін на токени та відстеження вхідних транзакцій. Використання цих функцій є необов’язковим, їх можна додати чи прибрати у налаштуваннях криптогаманця.
Додамо, що у січні MetaMask запустив функцію стейкінгу криптовалют. Тепер користувачі можуть заблокувати свої активи в Ethereum (ETH) через Lido або Rocket Pool і навіть заробити на цьому. А у США криптогаманець можна поповнити за допомогою платіжної системи PayPal — це стосується токенів, які належать до екосистеми Ethereum.