Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Науковці розкрили деталі про 7 унікальних планет, схожих на Землю
У пошуках відповіді на питання про існування позаземних цивілізацій, вчені виявили сім екзопланет, які можуть містити ключ до розгадки цієї таємниці. Дослідження науковців з Університету Кобе в Японії вказує на те, що ці планети володіють умовами, потенційно сприятливими для розвитку життя.
За теорією панспермії, життя на Землі могло початися з космічного матеріалу, доставленого на нашу планету метеоритами. Щобільше, існує гіпотеза, що це могла бути цілеспрямована дія високорозвиненої позаземної цивілізації, спрямована на поширення життя у Всесвіті.
Однією з ключових умов для розвитку високорозвиненої цивілізації, за словами дослідників, є вік планети. Вони вважають, що для того, аби цивілізація досягла рівня розвитку, достатнього для міжзоряних подорожей, їй необхідно існувати протягом понад 9 мільярдів років. Це дозволило б їй еволюціонувати аналогічно до людства, яке вже здійснило відправлення космічних апаратів за межі Сонячної системи.
Вчені проаналізували виявлені екзопланети NASA, куди занесені дані про 5271 світів за межами Сонячної системи. З усіх планет тільки 7 світів відповідають обраним критеріям віку, розміру і розміщення в зоні населеності зірки.
Особливу увагу науковців привернула планета Kepler-452b, яка обертається навколо зірки, схожої на Сонце, і має схожі з Землею розміри та орбітальні характеристики. Відстань до Kepler-452b становить приблизно 1400 світлових років, що є відносно невеликою відстанню на космічні мірки.
Нагадаємо — наприкінці березня Nvidia представила «цифровий двійник клімату Землі» в рамках проекту Earth-2. Він дасть змогу метеорологам моделювати і візуалізувати глобальні погодні умови в «безпрецедентному масштабі». Клієнти можуть отримати доступ до цифрового двійника через API, щоб створювати потужні емуляції для прискорення створення інтерактивних моделей з високою роздільною здатністю, починаючи від глобальної атмосфери і локального хмарного покриву і закінчуючи тайфунами і турбулентністю.