Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Вчені з Китаю навчились створювати цифрові копії людей за 24 години
Китайська компанія Tencent Cloud оголосила про запуск платформи для створення цифрових копій людей Deepfakes-as-a-Service (DFaaS).
Згідно з повідомленнями китайських ЗМІ, сервісу потрібно всього 3 хвилини живого відео та 100 сказаних речень. За $ 145 платформа створить цифрову людину високої роздільної здатності. Для створення діпфейка потрібно всього 24 години.
Деякі аспекти (задній фон і тон шкіри) можуть налаштовуватися. Згенеровані діпфейки мають різну інтонацію і єдиний мовний ритм, характерні для традиційних акустичних моделей. Це досягається шляхом використання власної технології налаштування тембру з малими вибірками, що базується на акустичних моделях глибокого навчання та вокодерах (пристрій синтезу мови на основі довільного сигналу) нейронних мереж.
У Tencent Cloud заявили, що компанія сподівається побудувати автоматизовану фабрику людей «AI+ Intelligent Factory», використовуючи універсальну платформу для виробництва, продажу та обслуговування клієнтів. Фабрика створення цифрової людини базуватиметься на сервісі Tencent Cloud TI — платформі машинного навчання, яка має понад 10 алгоритмів ШІ.
Наразі Tencent пропонує 5 стилів своїх цифрових людей:
3D-реалістичний,
3D-напівреалістичний,
3D-мультфільм,
2D-реальна людина
2D-мультфільм.
Також для цифрової людини можуть бути створені індивідуальні питання та відповіді, які перетворять його на свого роду діпфейк чат-бота.
Нагадаємо — доктор Пратік Десаї, засновник кількох стартапів у галузі штучного інтелекту, заявив, що вже до кінця 2023 року людство зможе «оживити» померлих родичів у VR-просторі, а свідомість людини можна буде завантажувати на комп’ютер. Десаї створив власну ШІ-систему, яка дає змогу відтворити померлих у вигляді цифрових аватарів. Вчений не втаємничує суспільство у технологію, але розповів, що процес охоплюватиме оцифрування відео, голосових записів, документів і фотографій людини.