Підписуйтеся на наш телеграм канал!

NASA злила у мережу інформацію від SpaceX про майбутню космічну місію на Марс

5:11 pm, 25 Червня, 2024

NASA оголосила новий раунд пропозицій для програми повернення зразків з Марса. Серед фіналістів — SpaceX, Blue Origin та Lockheed Martin, які вже мають чинні партнерства з NASA для програми Artemis. Зокрема, SpaceX планує використати свій Starship для всіх етапів марсіанської місії.

SpaceX запропонувала демонстраційну посадку на Марс у 2029 році. Starship буде використовуватись для запуску з Землі, польоту у космосі, посадки на Марс та повернення на Землю. NASA відзначила «дуже сильну команду» SpaceX та її підтримку від Лабораторії реактивного руху (JPL).

Своєю чергою Lockheed Martin представила концепцію «комерційного підходу» до місії, але не уточнила конкретного транспортного засобу. Компанія є головним підрядником NASA для космічного корабля Orion, який вже успішно літав до Місяця в рамках місії Artemis 1.

Натомість Blue Origin планує використати свій досвід з місячним посадковим модулем для місії на Марс. Їхній Blue Mars Lander буде використовувати лише двигуни для етапів входу в атмосферу, спуску та посадки, що робить його конструкцію простішою та надійнішою.

Плани космічних гігантів свідчать про серйозний прогрес у підготовці до марсіанських місій та показують, як компанії співпрацюють з NASA для досягнення амбітних цілей у космосі. Всі три компанії мають намір використати свій досвід та технології для успішного повернення зразків з Марса.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$62,603.12

4.43%

ETH

$3,336.82

4.30%

BNB

$559.85

4.44%

XRP

$0.54

0.71%

SOL

$151.41

4.32%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше